•••Polski Server Haosu 24/7™•••

•••Polski Server Haosu 24/7™••• Zapraszamy


#1 2010-12-11 22:53:20

Marecki

Gracze

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na admina by Marecki

Imie:Rafał
Wiek: 15 lat.
Ile grasz na PSH: Szczerze? Od godzinki. Dziś zobaczyłem reklamę serwera na "Fullgta.com". Myślę, że zostanę tutaj dłużej.
Czy jesteś online w weekendy: Oczywiście. W weekendy gram nawet 8-9 godzin.
Co należy do obowiązków Administratora: Przede wszystkim pilnowanie porządku na serwerze, dawanie banów, kicków, mute'ów osobom, które na to zasłużyły. Do obowiązków admina należy też robienie zabaw, eventów, po to, aby gracze się nie nudzili. Przecież gracze głównie przychodzą na serwa po to, aby się pobawić
Znasz kogoś z Adminów? (wymień kogo): Ze słyszenia na PSI Evolution'a.
Dlaczego właśnie Ty: Jest to trudne pytanie. Przede wszystkim uważam, że jestem ogarnięty, piszę poprawną polszczyzną, mam już małe doświadczenie w adminowaniu, posiadam także sporo wolnego czasu, można ze mną na loozie pogadać
Ile możesz dać kasy na server: Odpowiem na to pytanie troszkę niżej.
Za co dostaje się kick: Za spamienie, robienie DB,CK,HK, wyzywanie innych graczy, przeszkadzanie w eventach, brak kultury(przeklinanie).
Za co dostaje się bana: Przede wszystkim bana dostaje się za Cheaty. Ale nie tylko za to. Bana dostaje się też za podszywanie się pod innych graczy/administratorów, spamienie pomimo wielu kicków, za bardzo mocną obrazę admina bądź też gracza.
Czy jesteś w stanie zapłacić 5-10 zł na miesiąc? (to bardzo mało): Tak, jestem w stanie wpłacać takie kwoty co miesiąc drogą SMS'ową

Dane kontaktowe
Numer GG: Podam Evo na GG, nie chcę innym rozpowszechniać mojego GG

Ostatnio edytowany przez Marecki (2010-12-11 22:54:06)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bv.pun.pl www.justinbieberantifanclub.pun.pl www.ls09-11.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.gm81a.pun.pl